Beschrijving
Bijzonder kado uit geboortejaar 1968
Op zoek naar een Bijzonder kado uit geboortejaar 1968? In onze wijnkelder ligt een schat aan oude, bijzondere en exclusieve wijnen opgeslagen. Vele oogstjaren van verschillende wijnen zijn aanwezig.
Heeft u een jubileum te vieren? Of wilt u een wijn uit uw geboortejaar ervaren? Of juist een fles wijn cadeau doen met een oogstjaar van uw geliefde, kennissen of vrienden?
Altijd wel een rede te bedenken om een mooie fles wijn te geven.
Dan denkt u, maar is deze wijn nog op dronk? Helaas kan niemand, zelfs de beste wijn expert daar geen eenduidig antwoord opgeven. 100% garantie is onmogelijk.
Belangrijk is natuurlijk hoe de wijn bewaard is. Niet te warm. weinig licht. Geen temperatuurschommelingen. Ideaal is een koele, donkere plek. Dan rijpt wijn het langzaamst.
Wijn uit 1968
Wilt u toch de wijn openen, dan adviseren wij het volgende:
Laat de fles 2-3 weken rechtop staan (kan het bezinksel zakken)
Drink de wijn op kamertemperatuur
Een kurk van een oude fles wijn kan poreus zijn.
Decanteer de fles (overgieten in een karaf)
Mocht u besluiten de oude wijn toch open te maken, hou er rekening mee dat de kurk poreus is. Gebruik een goede kurkentrekker!
Vintage wijn wordt niet beschouwd als een product om te worden geproefd, maar als een emotie te beschouwen, denk aan herinneringen aan een verleden tijd. Het is vooral een verzamelaars werk, met hoge antieke waarde.
Witte wijn.
Rode wijn
Rosé
Mousserende wijn
Port
Wijnaccessoires
Elke werkdag voor 16.00 uur besteld —> andere dag in huis.
Bent u op zoek naar andere leuke aanbiedingen, klik dan hier.